по всем вопросам: (044) 333 30 80
RUS Дано старт навігаційному періоду
20 июня 2016
RUS Дано старт навігаційному періоду

RUS За інформацією прес-служби міністерства, навігація по річці Дніпро розпочалась з 8:00 год. 16 лютого на ділянці від Херсона до Каховської ГЕС (Каховський шлюз), 17 лютого навігація по Дніпру була відкрита на ділянці від Каховської ГЕС до Дніпровської ГЕС (Запорізький РГС), 18 лютого – на ділянці від Дніпровської ГЕС до Дніпродзержинської ГЕС.

Також 10-11 березня навігація стартує на двох ділянках від Дніпродзержинської ГЕС до Кременчуцької ГЕС і від Кременчуцької до Канівської ГЕС, 16 березня – на ділянці від Канівської ГЕС до Київської ГЕС.

За інформацією фахівців Укргідрометцентру, погодні умови на сьогодні сприяють зазначеному рішенню. Відповідний наказ від 12.02.2016 № 36 щодо відкриття навігації по Дніпру видано Державною службою України з безпеки на транспорті. Такий крок було здійснено на прохання вітчизняних судноплавних компаній з метою розширити логістичні можливості перевізників та зменшити навантаження на автомобільні шляхи України.

У міжнавігаційний період судноплавною компанією «НІБУЛОНу» було виконано технічний огляд та плановий ремонт всього флоту, який налічує на сьогодні 31 несамохідне судно проектів NBL-90, NBL-91 та BN, 6 буксирів проекту POSS-115, 3 буксири проекту 121, 3 придбаних буксири, самохідний плавучий кран «Святий Миколай», сучасний земснаряд виробництва Фінляндії «Watermaster Classic IV», сучасну навантажувальну машину Terex Fuchs MHL 385 D. Ремонтні роботи проводились на власному суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН».

Також було здійснено перевірку відповідності суден та екіпажів системі управління безпекою та системі управління якістю. Проведено перепідготовку, переатестацію та підвищення кваліфікації судноводіїв флоту.

Усі майстри та старші майстри, що працюють на перевантажувальних терміналах компанії, також пройшли регулярне навчання в частині кваліфікованої та раціональної експлуатації несамохідних суден компанії.

Окрім цього, починаючи з 2016 року, всі судноводії компанії (одні з перших в Україні) отримали дипломи нового зразка відповідно до вимог наказу Міністерства інфраструктури України від 07.10.2014 року № 490. Для цього вони пройшли теоретичне навчання в центрі підготовки Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. До речі, «НІБУЛОН» є постійним партнером даного навчального закладу, регулярно організовуючи його курсантам плавальну практику на власних суднах.

Символічним є те, що 15.02.2016 року, за день до відкриття навігації, буксири компанії «NIBULON-5» та «NIBULON-6» було відправлено у перший рейс в цьому навігаційному періоді. Відтак наступного дня обидва судна стали першими, хто здійснив вхід на внутрішні водні шляхи України та першими, хто здійснив шлюзування у 2016 році.